Tuning / vylepšení pro elektro koloběžky Xiaomi a Ninebot

Zobrazen 1. – 24. z 76 výsledků

Proveďte na Xiaomi Scooter tuning, ale i třeba Ninebot, který vylepší vaši elektrokoloběžku o několik levelů. Nespokojíte se se základní verzí elektrokoloběžek? Udělejte to. Vylepšete svůj stroj, abyste zvýšili jeho jízdní vlastnosti. Upgradovat můžete vaší elektro koloběžku Xiaomi či Ninebot tak, že např. vyměníte základní vidlici za kvalitní odpruženou vidlici značky Monorim. Tato vidlice velice dobře vstřebává nárazy či nerovnosti terénu, po kterém právě jedete. Posílit také může řídící tyč, aby řídítka byla mnohonásobně více stabilní.
Mezi velký tuning rozhodně patří, pokud si pořídíte hydraulickou kotoučovou brzdu (od firmy X-Tech), která je opravdu velice kvalitní a brzdí suprově. Navíc vše dodáváme v sadě, abyste si mohli vše vyměnit sami a nemuseli již řešit, zda vám nechybí nějaký šroubek či matka.

Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva

Pokud jste si pořídili větší pneumatiky, respektive kola, tak určitě budete potřebovat různé podložky, které vám vaší elektro koloběžku zvýší. Když jsme u těch pneumatik. Vylepšit svou elektro koloběžku také můžete tím, že vyměníte právě bezdušové pneu, se kterými nemůžete nikdy píchnout.
Dalším užitečným náhradním dílem je např. spodní kryt elektro koloběžky, který zakrývá baterii. Velmi důležitý díl na vaší koloběžce i když to na první pohled nemusí vypadat. Pokud by totiž došlo k tomu, že prodřete tento kryt (např. na nerovném terénu), tak by mohla do prostoru baterie vniknout voda. Jistě si následně dokážete představit, co by to s baterií a elektronikou celkově napáchalo. Mimochodem náhradní baterii případně u nás také najdete.
Vytunit si svou e-koloběžku můžete také výměnou hlavní řídící tyče za stabilní a pevnou tyčí Monorim, která zajistí opravu stabilní řízení, takže celkový pocit z jízdy bude opět zase úplně někde jinde, než s originální tyčí.

Tento web používá soubory cookies, abychom vám nabídl lepší zážitek. Používáním této webové stránky souhlasíte s naším používáním cookies.