Náhradní díly pro elektrické koloběžky Xiaomi

Zobrazen 1. – 24. z 132 výsledků

Elektro koloběžky Xiaomi patří bezesporu mezi jedny z nejoblíbenějších a nejznámějších e-koloběžek v dnešní době. Pokud tento stroj vlastníte i vy, a právě teď řešíte výměnu některého náhradního dílu, jste na správném místě. Na noPedals najdete vše potřebné pro výměnu jakéhokoliv komponentu.
Vaše brzdy už nebrzdí tak, jako dříve? Možná byste měli popřemýšlet nad jejich výměnou za nové. Doporučit můžeme např. hydraulickou kotoučovou brzdu, případně klasickou bubnovou brzdu. Obecně brzdový systém by se měl kontrolovat poměrně často, abyste předešly budoucím nepříjemnostem se špatným bržděním.
Pokud často svou elektro koloběžku Xiaomi skládáte, je možné, že po nějaké době se vám opotřebí skládací mechanismus, který je na hlavní řídící tyči. Výměna náhradního skládacího mechanismu není nic složitého a domácí kutil výměnu jistě zvládne.

Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva

Pokud často jezdíte, se svou elektrokoloběžkou Xiaomi, na nerovném terénu, kde může hrozit propíchnutí pneumatiky, bude vás jistě zajímat i právě nová pneu. K dispozici jsou pneumatiky jak s duší, tak i oblíbené plné bezdušové pneumatiky, které nelze propíchnout. Pořídit můžete speciální ohnutý ventilek pro lepší dofouknutí pneumatiky. Pokud jste již neobdrželi v základním balení, při koupi elektro koloběžky, lze pořídit velmi důležité blatníky, a to jak na přední kolo, tak i to zadní. Na zadním blatníku je také speciální otvor pro zadní brzdové světlo, které doporučujeme pořídit, abyste zvýšili svou maximální bezpečnost, a to zejména v hůře viditelném prostředí.
Samozřejmostí jsou také základní náhradní díly, které časem budete možná potřebovat. Jedná se např. o náhradní stojánek na elektrokoloběžku, náhradní akcelerátor (plynová páčka), různé kabely, které se mohou časem přetrhnout, dále brzdová páčka, náhradní šrouby či matky, náhradní vodotěsný kryt na hlavní panel na řídítkách, základní deska a mnohé další náhradní díly.
Zapamatujte si e-shop noPedals, protože u nás najdete vše, co potřebujete pro svou elektrokoloběžku nejen Xiaomi.

Tento web používá soubory cookies, abychom vám nabídl lepší zážitek. Používáním této webové stránky souhlasíte s naším používáním cookies.