Náhradní díly pro elektrické koloběžky Ninebot

Zobrazen 1. – 24. z 88 výsledků

Vlastníte elektrickou koloběžku Ninebot MAX G30, ES1, ES2, ES3, ES4, E22, E25 nebo E45 a potřebujete upgradovat, opravit či vyměnit nějaké díly? Na této stránce najdete všechny náhradní díly, které potřebujete na tento typ elektrokoloběžky. Ať už se jedná o elektroniku, tak třeba pneumatiky. Právě výměna pneumatik je jedna z relativně častých úkonů, který řidič může řešit. Stejně jako u jiných prostředků, jako např. jízdní kolo, automobil apod., tak i u elektrické koloběžky Ninebot můžete jednoduše píchnout. V takovém případě je samozřejmě potřeba vyměnit pneumatiku. V našem e-shopu noPedals.cz nabízíme několik druhů pneu, přičemž každá pneumatika se může hodit na jiné prostředí, respektive terén. Některé náhradní pneumatiky mohu být klasické s duší, ale i právě plné bezdušové pneumatiky, které nelze propíchnout.

Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva

Pokud často jezdíte po nerovném terénu, tak se vám může hodit, na vaši elektro koloběžku Ninebot, náhradní odpružená vidlice. Díky této odpružené vidlici bude vaše jízda příjemnější, neboť vidlice pohlcuje drobné vibrace či vstřebává nerovnosti na jízdním povrchu.
V případě, že vlastníte tuto skvělou koloběžku Ninebot již nějakým rokem, tak bohužel, stejně jako např. u mobilního telefonu či automobilu, dochází k tomu, že baterie koloběžky slábne. Nemá jednoduše již takovou kapacitu jako když byla nová. Zapamatujte si náš e-shop noPedals, protože zde najdete skutečně vše, co potřebujete, včetně náhradní baterie, kabeláže, ale i dokonce samotnou řídící jednotku baterie.
Samozřejmostí jsou základní náhradní díly jako odrazky, abyste byli v noci či šeru lépe vidět, náhradní blatníky na koloběžku, náhradní stojánek, náhradní silikonové a protiskluzové rukojeti, různé krytky šroubů, řídící tyč, skládací mechanismu na Ninebot, světlo a mnohé další náhradní díly.
Nutno dodat, že některé náhradní díly dokonce sami vyrábíme.

Tento web používá soubory cookies, abychom vám nabídl lepší zážitek. Používáním této webové stránky souhlasíte s naším používáním cookies.