Náhradní díly pro e-koloběžky Xiaomi a Ninebot

Zobrazen 1. – 24. z 216 výsledků

Ačkoliv elektro koloběžky Xiaomi a Ninebot jsou vyrobeny tak, aby vydržely co nejdéle, tak stejně se jedná o zařízení, které potřebují svou údržbu nebo dokonce výměnu některých náhradních dílů, protože jednotlivé části jsou při jízdě namáhány, stejně jako např. u automobilu či motorky. Na našem e-shopu najdete spolehlivé a ověřené náhradní díly pro elektro koloběžky Xiaomi a Ninebot. Některé náhradní díly dokonce sami vyrábíme.

Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva

Někdy je potřeba náhradní díl vyměnit, protože se jednoduše časem opotřebí. Nicméně někdy si jednoduše můžete pořídit náhradní díl, který jaksi vylepšuje jízdní vlastnosti či pocit z jízdy. Může to být např. silnější odpružená vidlice, která lépe vstřebává různé nerovnosti či vibrace při jízdě na nerovném terénu. Můžou to být také lepší pneumatiky, speciálně na nerovný terén nebo odolnější pneumatiky proti propíchnutí (zejména pak plné pneumatiky).
Náhradní díly vybíráme tak, že sledujeme aktuální novinky na trhu a následně se vám snažíme nabídnout to nejlepší. Najdete u nás v podstatě vše, co potřebujete pro svoji elektrokoloběžku Xiaomi nebo Ninebot. K dispozici je na tyto modely např. zadní blatník, který vás chrání proti stříkání vody či bahnu, najdete u nás i třeba silikonové podložky, které se umisťují na základnu elektrokoloběžky a jsou speciálně vyříznuty pro modely Xiaomi či Ninebot, přičemž díky nim budete při jízdě stát stabilně a nebudete se po základně klouzat. Mezi oblíbený náhradní díl patří i skládací mechanismus Monorim, který je mnohem odolnější a pevnější než původní originální díl.
Nakoupíte u nás ovšem i veškerou elektroniku koloběžek jako např. akcelerátor, řídící panel, základní jednotku baterie, různé konektory, kabely, náhradní displej / dashboard, lanko atd.
Určitě nastane doba, kdy budete řešit opravu či výměnu brzdy. Samozřejmě náhradní brzdovou páčku máme také k dispozici, ale u nás seženete i náhradní brzdový kotouče na Xiaomi M365 PRO, PRO 2 atd.
Náhradních dílů, které nabízíme, je skutečně velké množství a poskládáte z nich celou koloběžku. Od šroubků, přes náhradní stojánek až po základní desku elektrokoloběžky Xiaomi nebo Ninebot.

Tento web používá soubory cookies, abychom vám nabídl lepší zážitek. Používáním této webové stránky souhlasíte s naším používáním cookies.