Příslušenství pro elektrokoloběžky Xiaomi Scooter a Ninebot

Zobrazen 1. – 24. z 95 výsledků

Elektrické koloběžky Xiaomi a Ninebot, jsou v dnešní době velmi populární a oblíbené. Zejména díky tomu, že vás jednoduše, rychle a za malé náklady dokážou přepravit z jednoho místa na druhé. Při pořízení elektro koloběžky většinou dostanete samotnou koloběžku a napájecí kabel. Toť vše. Věděli jste však, že můžete ke své elektro koloběžce Xiaomi, ale i Ninebot, pořídit spoustu dalšího příslušenství? Pokud jezdíte malé trasy, zřejmě nebudete tolik nároční, nicméně i taková přilba s automatickým zapínáním brzdového světla, se vám bude jistě hodit. Pokud jezdíte větší dálky (třeba do práce apod.), tak možná oceníte držák na láhev, abyste se mohli kdykoliv občerstvit, dále třeba také silikonový či vodotěsný kryt na řídící panel, který krásně pasuje jak na modely Xiaomi, tak i Ninebot. Užitečný je také držák na mobil, který jednoduše namontujete na řídítka vaší elektrokoloběžky. Užitečné zejména ve městě, když potřebujete mít zapnutou navigaci.

Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva

Na co nesmíme zapomenout je, že speciálně k elektro koloběžkám Xiaomi a Ninebot, lze připevnit koš, který je ideální, pokud jezdíte např. na drobný nákup do blízkého obchodu. Pohodlně si do koše můžete umístit drobný nákup a jet bezpečně zpátky domů. V případě, že potřebujete elektro koloběžku někam přenést, tak ji samozřejmě můžete lehce sklopit, ale také následně umístit do speciálního vaku, respektive přenosné tašky, která je určena jak pro modely Xiaomi, tak i Ninebot a následně jednoduše přenášet kam potřebujete. To se může hodit, když jezdíte do práce na elektro koloběžce a jakmile dorazíte do cíle, tak si ji jednoduše přenesete do vnitřních prostor právě v této tašce či vaku.
Příslušenství pro elektrokoloběžky Xiaomi a Ninebot je celá řada. My se v noPedals snažíme monitorovat novinky na trhu, abychom vám je mohli následně představit a nabídnout za příznivé ceny. Nutno dodat, že sami i některé příslušenství či náhradní díly vyrábíme.

Tento web používá soubory cookies, abychom vám nabídl lepší zážitek. Používáním této webové stránky souhlasíte s naším používáním cookies.