Příslušenství pro elektrokoloběžky Xiaomi

Zobrazen 1. – 24. z 78 výsledků

Jezdíte často na elektro koloběžce Xiaomi? Možná se vám bude hodit některé z nabízených příslušenství, které jsou určeny speciálně pro elektro koloběžky Xiaomi M365, M365 PRO, 1S a Essential. Pokud na e-koloběžce jezdíte opravdu často, možná vás zaujme přídavné sedadlo pro koloběžku, která se připevní na základnu. Díky němu bude vaše dlouhá jízda velmi pohodlná. Sedadlo totiž je měkké a disponuje navíc i tlumením vibrací či drobných nárazů.

Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva

Pokud používáte zmíněné sedadlo, tak se vám určitě bude hodit i držák na pití na řídítka nebo držák speciálně na kelímky, takže si při jízdě můžete vychutnat i dobrou kávu a kochat se okolním prostředím. Na druhou stranu je dobré dodržovat maximální bezpečnost při jízdě nejen sebe, ale i okolních lidí. S tím může pomoci např. speciální chytrá helma, která sama pozná, když brzdíte. To je skvělé, protože jakmile začnete brzdit, na zadní straně helmy se rozsvítí červené brzdové světlo, takže dopravní prostředek, který jede za vámi vidí, že brzdíte. Stejně jako u běžných automobilů.
Dalším užitečným příslušenstvím, pro elektrokoloběžky Xiaomi, je jistě malý a mobilní elektrický kompresor, který určitě využijete v případě, když např. píchnete nebo budete jednoduše potřebovat dofouknout pneumatiky. Tento malý kompresor je podobný powerbance. Má svou baterii, kterou nabíjíte pomocí micro USB. Kompresor se samozřejmě hodí na nafouknutí nejen elektrokoloběžky, ale i jiných prostředků jako např. jízdní kolo, pneumatika u dětského kočárku, ale i třeba fotbalového míče (při použití správné jehly).
Někteří uživatelé elektrických koloběžek Xiaomi rádi svou koloběžku přizpůsobují k obrazu svému tím, že si pořídí speciálně ořezané samolepky určeny pro konkrétní model. Tím dostane e-koloběžka Xiaomi úplně jiný rozměr a originalitu. Na výběr je spousta typů samolepek, takže si jistě vybere každý, kdo se chce odlišit od ostatních.

Tento web používá soubory cookies, abychom vám nabídl lepší zážitek. Používáním této webové stránky souhlasíte s naším používáním cookies.