Příslušenství pro elektrokoloběžky Ninebot Max G30

Zobrazen 1. – 24. z 67 výsledků

Elektro koloběžky Ninebot Max G30 jsou sami o sobě skvělými stroji, které vám pomůžou při přesunu z jednoho místa na druhé. Pokud však používáte vaší elektro koloběžku Ninebot Max G30 často, může se vám určitě hodin některé z nabízených příslušenství. Oblíbené jsou odolné hliníkové držáky na mobil, které jednoduše připnete na řídítka vaší koloběžky, ale i např různé tašky, košíky či kufříky, do kterých vložíte osobní věci jako např. peněženku, telefon, pití, sluneční brýle, fotoaparát, hodinky, powerbanku či jiné menší předměty.

Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva

V létě se vám možná bude hodit zmíněný držák na pití na řídítka, který připevníte jednoduše pomocí kruhové objímky a dotažením šroubu. Některé držáky jsou vhodné na běžné plastové lahve, ale některé na různé kelímky, takže si s sebou na cestu můžete vzít i třeba dobrou kávu.
Jezdíte delší trasy? Ze své elektrokoloběžky Ninebot Max G30 můžete udělat ještě více pohodlný stroj, než je normálně. Namontováním speciálního sedadla na základnu koloběžky vytvoříte v podstatě elektrický skútr. Toto příslušenství je skvělé také v tom, že si můžete nastavit libovolnou výšku sedadla, takže pro větší řidiče není problém sedadlo přenastavit do vyšší polohy. Toto sedadlo má, kromě pohodlné pěny, která nemačká, také jakési odpružení, takže pohlcuje drobné vibrace či nárazy při jízdě na nerovném terénu. Nastavit lze také sklon sedadla, podobně jako na běžném jízdním kole.
Příslušenství, na elektro koloběžku Ninebot Max G30, je opravdu mnoho. Sami pozorujeme novinky na trhu a přidáváme jej do našeho e-shopu. Navíc jsme sami výrobci některých komponentů na nejen model Ninebot Max G30.
Jedno doporučení na závěr. Mezi prvním příslušenstvím, po kterém byste se měli poohlížet, by měla mít samozřejmě bezpečnostní helma na elektro koloběžku. Udělejte pro své bezpečí maximum, co můžete.

Tento web používá soubory cookies, abychom vám nabídl lepší zážitek. Používáním této webové stránky souhlasíte s naším používáním cookies.