Příslušenství pro elektrokoloběžky Ninebot ES

Zobrazen 1. – 24. z 55 výsledků

Pořízením příslušenství, pro skládací elektrokoloběžku Ninebot ES, získáte originalitu, zvýšíte bezpečnost své jízdy a také třeba životnost svého stroje. Speciálně pro Ninebot ES můžete pořídit příslušenství jako např. chytrou bezpečnostní helmu, která sama zjistí, když brzdíte a následně rozsvítí červené brzdové světlo na zadní straně helmy. To je skvělá věc, pokud při jízdě na koloběžce, chcete maximalizovat vaši bezpečnost. A to věřím, že jistě chcete.

Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva
Sleva

Na koloběžku Ninebot ES můžete také pořídit odolný, hliníkový držák na mobilní telefon, který jednoduše připnete, pomocí kruhové objímky, na řídítka koloběžky. Hliníkové držáky jsou skutečně obzvlášť pevné a odolné, takže se nemusíte bát, že při jízdě na e-koloběžce a třeba ve vyšší rychlosti, by vám mobil vypadl.
Skvělým příslušenstvím také je např. popruh přes rameno, který jednoduše připevníte na zadní a přední konstrukci elektrokoloběžky Ninebot ES. Tento popruh je ideální v tom, že pokud chcete svou koloběžku rychle někam přenést, stačí připnout tyto popruhy přes rameno a následně můžete koloběžku přemístit. Rozhodně je to příjemnější než nosit koloběžku v ruce. Tímto také můžeme navázat na speciální tašku, která je podobná např. sportovní tašce přes rameno. Do této tašky, či speciálního vaku, umístíte složenou e-koloběžku Ninebot ES a následně ji můžete opět přenášet pohodlně přes rameno.
Máte malé děti? Pokud ano, tak se vám jistě bude hodit i příslušenství jako jsou dětská řídítka, která můžete jednoduše připevnit na řídící tyč koloběžky a následně s vámi mohou děti bezpečně jezdit. Pro děti to bude jistě skvělé dobrodružství, hra a adrenalin. Uděláte jim tím jistě ohromnou radost.
Elektrická koloběžka (někdy také jako skútr) Ninebot ES je sama o sobě skvělá, ale pořízením různých příslušenství dostanete svůj stroj na úplně jiný level.

Tento web používá soubory cookies, abychom vám nabídl lepší zážitek. Používáním této webové stránky souhlasíte s naším používáním cookies.